doctor strange

Doctor Strange 2 çekimleri, nisan ayında tamamlanabilir

Başrolünde Benedict Cumberbatch‘in bulunduğu Doctor Strange serisinin ilk filmi, 2016 yılında vizyona girmişti. Serinin devam halkası olan 2. film için çalışmalara da bir süre önce başlanmıştı. Bazı söylentilere göre yüksek önlemler altında gerçekleştirilen film çekimleri, 23 Nisan 2021 tarihinde tamamlanabilir. Kesin bir doğruluk payı olmasa da eğer çekimler nisan ayında tamamlanırsa film, çekimlerin tamamlanmasının ortalama bir yıl sonra izleyicilerin beğenisine sunulmuş olacak.

Doctor Strange 2

Doctor Strange 2 hakkında tüm bildiklerimiz

Devam filminin kadrosunda Benedict Cumberbatch’e; daha önce Doctor Strange’de de karşımıza çıkmış olan Chiwetel Ejiofor ve Benedict Wong’un yanı sıra Elizabeth Olsen eşlik edecek. WandaVision ile bağlantılı olacak filmin, ilk yapımın hemen bitimi sonrası yaşananları konu alması bekleniyor. Ana kötüsünün bu kez Mordo olacağı söylenen Doctor Strange 2’nin korku türünde olması planlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde birçok projesi ile ilgili açıklama yapan Marvel, filmin çıkış tarihini de açıklamıştı. Herhangi bir aksaklık çıkmaz ise film, 25 Mart 2022 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
son yaz
Son Yaz 16. bölüm 2. fragmanı yayımlandı