Elite 5. sezon onayını aldı

elite

Elite dizisinin merakla beklenen 4. sezonu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yapılan açıklamaya göre, yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımı, 5. sezon onayını almayı başardı. Daha 3. sezon yayımlanırken dizinin 4. ve 5. sezonun onayını aldığı söylenmişti ancak yeni yapılan açıklama ile kesinleşti. Daha dördüncü sezonun net tarihi bilinmezken 5. sezon için de herhangi bir bilgi yok.

Elite

Elite 4. sezon ne zaman?

Elite dizisinin büyük bir merakla beklenen yeni sezonunun 2021’nin ilk aylarından önce ekranda olması düşünülmüyor. Dizinin 4. sezon tarihi için başta 2021 yılının Mart ayı düşünülüyordu. Ancak dizi, Koronavirüs salgınının engeline takıldı. Bugün itibari ile çalışmalarının sona erdiği açıklanan yapımın 4 sezonu için 2021 yılının ilkbahar ya da yaz ayları işaret ediliyor.

Birkaç ay önce ise yeni sezona dair dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından ise 4. sezonda kadroya yeni katılan isimler; Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch olarak duyurulmuştu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Falcon and the Winter Soldier
mm

The Falcon and the Winter Soldier dizisinden yeni fragman

Sonraki
yeşilçam

Yeşilçam dizisinin yeni fragmanı yayımlandı