Doctor Who

Jodie Whittaker, Doctor Who dizisinden ayrılabilir

Doctor Who dizisinde başrol değişikliğine gidilebilir. Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan yeni söylentilere göre 2017 yılından beri dizinin başrolünde yer alan Jodie Whittaker, ikonik BBC bilim kurgu dizisi Doctor Who’nun kadrosundan ayrılabilir.

Doctor Who

Jodie Whittaker, hazırlıkları devam eden 13. sezonun ardından diziden ayrılması bekleniyor. Eğer dizi bir başrol değişikliğine giderse yakın gelecekte 14. Doctor’a geçiş yapacak ve böylece Jodie Whittaker, diziye veda edecek. Konu hakkında henüz resmi dillerden bir açıklama gelmedi. Ancak detayların yakın zamanda izleyici ile paylaşılması bekleniyor.

Doctor Who konusu

Farklı bir gezegenden gelen Doktor, geldiği gezegende herkes gibi zaman lordudur. Yaşanan savaş sebebi ile tüm soyu birdenbire yok olur ve sadece o ölmeden kaçmayı başarmıştır. Doktor ölümsüzdür ve bu ölümsüzlüğünü ise hücre yenilenmesine borçludur. Her ölümünden önce hücreleri tamamen yenilenmekte ve farklı bir kişiye bürünmektedir. Bu da duygularının ve kişiliğinin değişmesi anlamına gelmektedir. Dizi, toplam 12 hücre yenilenmesi hakkı olan doktorun bu süre zarfında yaşadığı maceraları mercek altına alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.