utopia seyrederiz

Utopia 2. sezonu olacak mı?

Channel 4 kanalında 2013-2014 yılları arasında yayımlanan ve iptal edildikten sonra sağlam bir izleyici kitlesine ulaşan İngiliz dizisi “Utopia“, Amerika yapımı yeniden çevrimi ile ekranlara geri dönmüştü. 25 Eylül 2020 tarihinde Amazon Prime Video üzerinden izleyici ile buluşan dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı merak konusu.

utopia

Dizinin konusu

Dennis Kelly’nin senaryosunu kaleme aldığı 8 bölümlük mini dizi, Utopia adlı kurgusal bir çizgi romanın beş hayranını takip ediyor. Tuhaf çizimler içeren bir çizgi roman hakkında konuşmak için internette bir topluluk oluşturan gençlerin, çizgi romanın insanlığa yönelik tehditlerinin uydurma değil gerçek olduğunu fark edince, kendilerini ölümcül bir kovalamacanın içinde bulmasını konu alıyor.

utopia

“Utopia” dizisinin 2. sezonu olacak mı?

IMDb puanı 6,7 olan dizinin, sevenleri olsa da Amzaon Prime Video için uygun olmadığı belli oldu. Dizi, ilk sezonun yayımlanmasının kısa bir süre sonra 2. sezon sorularına yanıt verdi. Dizi, 2. sezon onayı alamadı ve iptal edildi. Yani herhangi bir 2. sezon çekilmeyecek ya da yayımlanmayacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.