Utopia dizisinden yeni fragman yayımlandı

Utopia

Aynı adlı İngiliz dizisinden uyarlanan Utopia’dan yeni fragman yayımlandı.

Channel 4 kanalında 2013-2014 yılları arasında yayımlanan ve iptal edildikten sonra sağlam bir izleyici kitlesine ulaşarak kült diziler arasında yer alan İngiliz dizisi Utopia, Amerika yapımı yeniden çevrimi ile ekranlara geri dönüyor. Orijinal içerik alanında oldukça dikkat çekici yapımlara imza atan Amazon tarafından hazırlanan Utopia yeniden çevirimi, gelecek ay izleyicilerle buluşacak. Heyecanla beklenen dizi için tanıtım çalışmalarına başlayan Amazon, geçtiğimiz günlerde diziden ilk tanıtım fragmanını yayımlamıştı. Bugün ise diziden uzun soluklu yeni bir fragman yayımlandı. Fragman ile beraber dizinin ekranlara geleceği tarih de belli oldu. Utopia’nın ilk sezonu, 25 Eylül’de Amazon kütüphanesinde yerini alacak.

LRM - Amazon's Utopia Gets An Official Trailer And Release Date

Dennis Kelly’nin senaryosunu kaleme aldığı 8 bölümlük mini dizi, Utopia adlı kurgusal bir çizgi romanın beş hayranını takip ediyor. Tuhaf çizimler içeren bir çizgi roman hakkında konuşmak için internette bir topluluk oluşturan gençlerin, çizgi romanın insanlığa yönelik tehditlerinin uydurma değil gerçek olduğunu fark edince, kendilerini ölümcül bir kovalamacanın içinde bulmasını konu alıyor.

Projenin arkasında Gone Girl ve Sharp Object gibi sevilen yapımların senaryosundan tanıdığımız Gillian Flynn yer alıyor. Orijinal serinin yaratıcısı olan Dennis Kelly dizide yürütücü yapımcı olarak yer alırken, Mad Men’dn tanıdığımız Ryan Enright da senaryoda Flynn’a eşlik ediyor.

utopia

Dizinin oyuncu kadrosunda Sasha LaneRainn Wilson, John Cusack, Desmin BorgesDan Byrd, Ashleigh LaThrop, Christopher Denham, Cory Michael Smith, Jessica Rothe gibi isimler yer alıyor.

Çekimleri Koronavirüs salgınından önce tamamlanan Utopia’nın dünyayı tehdit eden bir ölümcül hastalığı konu alması, dizinin ayrı bir anlam kazanmasını sağlayacak gibi görünüyor. 25 Eylül’de yayımlanacak dizinin paylaşılan yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
derek kolstad seyrederiz

John Wick senaristi Derek Kolstad, Time Agent filmini uyarlıyor

Sonraki
Tenet
mm

Travis Scott, Tenet için şarkı yaptı