david lynch

David Lynch, Netflix için Wisteria adlı bir dizi çekecek

2017 yılında “Twin Peaks: The Return” dizisi ile karşımıza çıkan David Lynch, Netflix çatısı altında bir dizi çekmeye hazırlanıyor. Adı “Wisteria” olacak dizi ile ilgili ilk ayrıntılar açıklandı.

Ünlü yönetmenin, Netflix için bir proje ile izleyici karşısına çıkacağı zaten konuşuluyordu ama Lynch, bir süre yaptığı bir röportajda bu konu hakkında kesin bir şey söylememişti. Şimdi ise yeni bir dizi projesi ile karşımıza çıkacağı onaylandı. Dizinin çekimlerine, 2021 yılının Mayıs ayında başlanması bekleniyor. Ancak dizinin simi de kesin değil. Yapım aşamasında kullanılacak geçici bir isim olabileceği belirtilen Wisteria, çiçek açan baklagil türü bitkileri tanımlamak için kullanılan bir ifade.

david lynch

David Lynch’in yeni dizisi hakkında tüm bildiklerimiz

Yapılan haberlere göre dizinin çekimleri, önümüzdeki yıl Mayıs ayında başlayacak. Dizinin yönetmenliğini yapacak Lynch, aynı zamanda dizinin senaryosunu da kaleme alacak.

Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bir bilgimiz bulunmazken daha önce “Twin Peaks” ve “Inland Empire “gibi yapımlarda yönetmenle çalışmış olan Sabrina S. Sutherland’ın dizinin yapımcılığını üstleneceğini öğrendik.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.