uncharted

Uncharted filminden yeni görseller paylaşıldı

Uzun süredir sürekli olarak yönetmen değiştiren Uncharted uyarlaması, sonunda hayata geçirildi. Bugün ise filmden yeni görseller paylaşıldı.

Filmin çekimlerine Koronavirüs salgınının boy göstermesinden hemen önce başlanmıştı ancak yıllardır şansızlıklar sonucu hayata geçirilemeyen projenin çekimleri yalnızca 1 gün yapılabildi. Öncesinde de onlarca kez yönetmen değişikliğine gidilmişti.

Uncharted

Fikir ilk ortaya çıktığında yönetmenin David O. Russell olacağı açıklanmıştı ama sürekli değişiklik yapılması Russell’ı projeden uzaklaştırdı ve yerine Neil Burger geçti. Burger, 2012’de projeyi bıraktı ve 2014’te Seth Gordon projeye dahil edildi. Gordon, şaşırtmayan bir hareketle 2015 yılında ayrılınca 2016 yılında, yönetmen Shawn Levy filmin yönetmeni olarak açıklandı. Dan Trachtenberg, 2019 yılında bu listeye dahil olup çekildikten sonra Travis Knight, projenin yönetmeni oldu ancak bu durum da çok kısa sürdü.

uncharted

Son olarak ise “Gangster Squad”, “Venom” ve “Zombieland” gibi yapımlardan tanıdığımız Ruben Fleischer ile anlaşma sağladığı açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde de tüm bu zorluklara rağmen çekimlerin tamamlandığı açıklanmıştı.

uncharted

Uncharted oyuncuları

Filmde Tom Holland, Nathan Drake’e ve Mark Wahlberg de Victor Sullivan karakterine hayat verecek. Uncharted oyunlarında Nathan, orta yaşlarda ve Sully ise 60’lı yaşlarındaydı ancak filmde, karakterlerin gençlik dönemlerine gidilecek. Son olarak 2016 yılında “Uncharted 4: A Thief’s End” isimli oyunu piyasaya sunulan Uncharted’ın beyaz perde uyarlamasında Holland ve Wahlberg’ün yanı sıra Antonio Banderas, Sophia Ali ve Tati Gabrielle yer alacak. Üç oyuncunun rolleri henüz resmî olarak açıklanmayan projenin vizyon tarihi için Sony, takvimlerde 16 Temmuz 2021’i işaretledi.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.