Şeref Bey

Şeref Bey 2. bölüm fragmanı yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yapmış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen, 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başladı. Bugün ise platformun sevilen dizilerinden Şeref Bey dizisinin 2. bölümünden fragman yayımlandı.

Şeref Bey

Şeref Bey 1. bölüm konusu

Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref ve manevi oğlu Baki, yıllar sonra Şile’deki evine geri dönerler. Fakat gittiklerinde hiç beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaşırlar.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar ve Serhat Kılıç gibi isimler yer alıyor.

Şeref Bey 3. bölümü ne zaman çıkacak?

Dizinin 3. bölümün ne zaman çıkacağı ile ilgili henüz net bir bilgi verilmiş değil. Ancak dizinin ilk bölümünün 1 Ocak 2021’de, 2. bölümünün ise 4 Ocak tarihinde yayımlanmış olması 3 gün ara ile yayımlanabileceğini gösteriyor. Yani dizinin 3. bölümü büyük bir ihtimalle 7 Ocak 2021 tarihinde Exxen platformundaki yerini alacak gibi görünüyor.

Dizinin yayımlanan 2. bölüm fragmanına hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.