Şeref Bey

Şeref Bey 3. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun Şeref Bey adlı dizisinin 2. bölümü Exxen kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin ikinci bölümünün yayımlanmasının ardından ise üçüncü bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Şeref Bey

Şeref Bey 3. bölüm ne zaman çıkacak?

3. bölümün ne zaman çıkacağı ile ilgili henüz net bir bilgi verilmiş değil. Ancak dizinin ilk bölümünün 1 Ocak 2021’de, 2. bölümünün ise 4 Ocak tarihinde yayımlanmış olması 3 gün ara ile yayımlanabileceğini gösteriyor. Yani dizinin 3. bölümü büyük bir ihtimalle 7 Ocak 2021 tarihinde Exxen platformundaki yerini alacak.

Şeref Bey konusu

O romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor ama hiç beklemediği sürprizler ve kim bilir belki de yeni bir aşk onu bekliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.