uncharted

Uncharted ertelendi

Başrolünde Tom Holland‘ın bulunduğu Uncharted filminin yayın tarihi ertelendi. Oyun uyarlaması olarak izleyicilerin beğenisine sunulacak olan film, Koronovirüs salgını yüzünden ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektörü etkilediği gibi sinema sektörünü de etkiledi. Birçok yapım, ya önümüzdeki yıla ertelendi ya da bir süreliğine iptal edildi. Bu yapımlardan bir tanesi da Uncharted oldu.

uncharted

Uncharted hakkında bildiklerimiz

Filmde Tom Holland, Nathan Drake’e ve Mark Wahlberg de Victor Sullivan karakterine hayat verecek. Uncharted oyunlarında Nathan, orta yaşlarda ve Sully ise 60’lı yaşlarındaydı ancak filmde, karakterlerin gençlik dönemlerine gidilecek. Film, bu zamana kadar birçok kez yönetmen değiştirdi.

Fikir ilk ortaya çıktığında yönetmenin David O. Russell olacağı açıklanmıştı ama sürekli değişiklik yapılması Russell’ı projeden uzaklaştırdı ve yerine Neil Burger geçti. Burger, 2012’de projeyi bıraktı ve 2014’te Seth Gordon projeye dahil edildi. Gordon, şaşırtmayan bir hareketle 2015 yılında ayrılınca 2016 yılında, yönetmen Shawn Levy filmin yönetmeni olarak açıklandı. Dan Trachtenberg, 2019 yılında bu listeye dahil olup çekildikten sonra Travis Knight, projenin yönetmeni oldu ancak bu durum da çok kısa sürdü.

Uncharted ne zaman çıkacak?

Çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlanan filmin ilk çıkış tarihi, 16 Temmuz 2021 olarak açıklanmıştı. Ancak Sony, birçok yapını ileri bir tarihe erteledi. Tom Holland’lı oyun uyarlaması ise 11 Şubat 2022’ye ertelendi.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.