no time to die

No Time To Die ertelendi

Daniel Craig’in son kez James Bond karakterini canlandırdığı No Time To Die‘ın vizyon tarihi, Koronavirüs pandemisi nedeniyle tekrar ileri bir tarihe ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektörü etkilediği gibi sinema sektörünü de etkiledi. Birçok yapım, ya önümüzdeki yıla ertelendi ya da bir süreliğine iptal edildi. Bu yapımlardan bir tanesi da No Time To Die oldu.

no time to die

No Time To Die ne zaman çıkacak?

Film, bu zamana kadar birçok kez ertelendi. En son yapılan açıklama ile 2 Nisan 2021 yılında yayımlanması bekleniyordu. Ancak geçtiğimiz saatlerde yapılan bir duyuru ile 8 Ekim 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacağını öğrendik.

no time to die

No Time To Die konusu

Filmde, aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan, kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış kötü bir adamın peşine düşer. Ayrıca filmde Bond’un dünyayı COVID-19 benzeri bir salgından kurtaracağı biliniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.