Aggretsuko

Aggretsuko 3. sezon fragmanı yayımlandı

Geçtiğimiz aylarda Netflix orijinal animesi Aggretsuko’nun 3. sezon tarihi 27 Ağustos olarak açıklanmıştı. Popüler Netflix anime dizisi Aggretsuko’nun 3. sezonunda geri dönmesine çok az kalmışken, şimdi ise 3. sezon fragmanı yayımlandı.

Fragmanın yanında ünlü ses aktörü Yuki Kaji‘nin, oyuncu kadrosuna iş adamı tek boynuzlu at Seiya olarak katılacağı da duyuruldu. Yeni tek boynuzlu at karakter olan Seiya (Attack on Titan-Eren) ve (My Hero Academia-Todoroki) başta olmak üzere sayısız karakteri başarıyla seslendiren Yuki Kaji tarafından seslendirilecek.

Seiya karakterinin bir görseli:

Aggretsuko

İsmi Aggressive-Retsuko’dan oluşturulan Aggretsuko animesi, ilk kez 10 bölümlük ilk sezonuyla Nisan 2018’de tüm dünyada Netflix üzerinden prömiyerini yaptı. Kızıl panda Retsuko’nun ve Yawaraka Sensha’nın yönetmeni Rareko, Fanworks’te ilk Netflix sezonunu yönetti ve senaryoları da kaleme aldı. Aralık 2018’de özel bir Noel bölümü yayımlandı ve ardından ikinci sezon Haziran 2019’da çıktı. Sanrio’nun Aggretsuko animesinin animasyonu Fanworks’te yönetmen koltuğundaki Rarecho ile birlikte üretildi.

Aggretsuko

Kızıl Panda Retsuko’nun yeni maceraları ve yüksek sesli müziği için geri sayımlar başladı. Aggretsuko’nun 3. sezonu 27 Ağustos’ta dünya çapında Netflix’te yayımda olacak.

Buraya bir haber

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.