bay yanlış

Bay Yanlış 12. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel‘in bulunduğu Bay Yanlış dizisinin yeni fragmanı yayımlandı. Dizinin 11. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalından izleyiciye sunuldu.

Fox TV‘nin yaz dizisi, Deniz Yorulmazer tarafından yönetiliyor. Dizinin senaryosu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin tarafından kaleme alınıyor. Gold Film imzalı dizi, cuma günleri ekranlara çıkıyor.

Dizi, Özgür ve Ezgi’nin hikayesini odağına alıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan birisi ve restoran-bar sahibidir. Ezgi ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin, ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür ise kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

bay yanlış

Bay Yanlış 11. bölümde ne oldu?

Ezgi, Özgür’ün yaptığı sürpriz karşısında çok duygulanmıştır. Özgür’e olan bütün kırgınlığı geçer. Bu süreçte ikisi de birbirlerine ne kadar değer verdiklerini daha iyi anlamıştır. İlişkilerinde yeni bir sayfa açarlar ve artık yalana yer yoktur. Bu yüzden ailelerine de birlikte olduklarını söylemeye karar verirler. Nevin, bu ilişkiyi çok istemese de kabullenir. Sevim ise Ezgi ve Özgür’ün birlikte olmasını katiyen istememektedir. Ezgi, işe girdiği organizasyon firmasında ilk etkinliğini gerçekleştirir ancak bu etkinlikte onu bir sürpriz beklemektedir. Bu arada Serdar da Ezgi’yi elde etmek için tekrar harekete geçer, fakat Özgür ve Ezgi’nin birlikte olduklarını öğrenince hayal kırıklığına uğrar ve bu durum onu daha da hırslandırır.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.