Tyson

Tyson, BluTV’de yayımlandı

Dünyaca ünlü boksör Mike Tyson‘ın, onu başarıya götüren yaşamını konu alan yapım, yayımlandığı dönemde izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Şimdi ise ilk kez izleyici karşısına çıkmasından birkaç sonra BluTV kütüphanesindeki yerini aldı.

BluTV, orijinal yapımlarını bünyesinde bulundurduğu gibi başka yapım şirketleri tarafından izleyicilere sunulmuş yapımları da bünyesine katıyor. Euphoria ve Normal People gibi diziler de bu yapımlardan sadece birkaçı. Şimdi ise bu yapımlar arasına belgesel türündeki film eklendi.

Tyson

Tyson filminin konusu

Film, dünya ağır sıklet boks şampiyonu Mike Tyson’ın olaylı yaşamından kesitler sunan bir belgesel olarak izleyici karşısına çıkıyor. İlk olarak 2008 Cannes Film Festivali’nde seyirci ile buluşan ve özel bir ödüle layık görülen yapım, ünlü boksörü 19 yaşından beri tanıyan ve filmin tüm giderlerini cebinden karşılayan yönetmen James Toback tarafından çekildi. Yapım, gerek ringlerde gerekse ring dışında yaptıklarıyla her zaman tartışma konusu olmuş efsanevi boksörü gözler önüne seriyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.