Oceans 8

Oceans 8, BluTV’de yayımlandı

İlk olarak 1960 yılında Frank Sinatra‘nın başrolünde yer aldığı Ocean’s serisi, geçtiğimiz yıllarda yeni bir film ile geri dönmüştü. İzleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan film, ilk kez izleyici karşısına çıkmasından birkaç sonra BluTV kütüphanesindeki yerini aldı.

BluTV, orijinal yapımlarını bünyesinde bulundurduğu gibi başka yapım şirketleri tarafından izleyicilere sunulmuş yapımları da bünyesine katıyor. Euphoria ve Normal People gibi diziler de bu yapımlardan sadece birkaçı. Şimdi ise bu yapımlar arasına Oceans 8 filmi eklendi.

Oceans 8

Filmin başrollerini; Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Rihanna ve Helena Bonham Carter gibi önemli isimler paylaşıyor.

Oceans 8 konusu

5 yıllık bir hapsin ardından serbest kalmış bir kadın olan Debbie Ocean’ın planı, özgürlüğünü kazandığı gibi tatile gitmek ya da sakin bir hayata geçiş yapmak değildir. Debbie, hapisten çıkışının ardından direkt olarak yeni bir soygun planına girer. Ünlü yağmurunun yaşandığı Met Gala’yı hedef almış olan Debbie, planladığı bu soygun için Daphne Kluger, Tammy, Lou, Nine Ball, Amita, Constance ve Rose’dan oluşan mükemmel bir kadroyu toplar. Bu 8 kişilik yeni hırsız grubu, mükemmel soygun için hazırlanır. Çetenin hedefi ise Daphne Kluger’ın boynundaki değerli gerdanlığı çalmaktır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.