thor love and thunder seyrederiz

Matt Damon, Thor: Love and Thunder kadrosuna katıldı

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan 4. Thor filmi Thor: Love and Thunder kadrosuna yeni bir isim katıldı. Thor: Ragnarok filminde de yer almış Matt Damon‘ın, film çekimleri için Avustralya’ya gittiği rapor edildi. Ailesi ile beraber özel bir jet ile Avustralya’ya giden Damon’ın, Koronavirüs kurallarına uyarak 2 haftalığına özel bir tesiste kalacağı da açıklandı.

Bundan önceki filmde de olduğu gibi bu filmin yönetmen koltuğunda da Taika Waititi oturacak. Senaryoyu da yine Taika Waititi kaleme alacak. Filmde Valyrie karakterini Tessa Thompson’ın, Jane Foster’ı ise Natalie Portman’ın canlandıracağını zaten biliyorduk. Guardians of the Galaxy serisinde Star-Lord karakterine can veren Chris Pratt’in de 4. filmde yer alacağını öğrendik. Yapılan son haberle de Christian Bale’in, Marvel’ın en karmaşık kötülerinden biri olan Gorr the God Butcher olarak kadroya katıldığını öğrenmiştik.

thor: love and thunder

Thor: Love and Thunder hakkında tüm bildiklerimiz

Filmin konusu ve olay örgüsü gizli tutulsa da bir teoriye göre Tom Hiddleston, film evrenine Loki karakteriyle dönebilir. Bu teoriye göre Thor: Love and Thunder, Loki’nin hayatta kaldığı alternatif zaman diliminde çoklu evrende geçebilir.

Filmin Marvel Studios prodüksiyonu zaten devam etmekteydi ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden ertelenmek zorunda kaldı. Çekimlere tekrar başlama tarihi ise Ocak 2021 olarak belirlendi. Filmin vizyon tarihi ise şimdilik 11 Şubat 2022 olarak gösteriliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.