trinkets

Trinkets’in 2. sezonu yayımlandı

Netflix’in 14 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmaya başlayan Trinkets adlı gençlik dizisinde, kleptomani hastası olan üç kız odak noktasına alınıyor. Başrollerinde; Brianna Hildebrand, Quintessa Swindell ve Kiana Madeira’nın bulunduğu dizinin final sezonu, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Trinkets konusu

Aynı adlı romandan uyarlanan dizide, babasının yeni işi yüzünden yeni bir yere taşınmak zorunda kalan Elodie, kleptomani yani hırsızlık hastasıdır. Babasının zoruyla katıldığı destek toplantılarından birinde, birbirlerinin tamamen zıttı olan Tabitha ve Moe adlarında iki kleptomani hastası ile daha tanışır. Bu üç zıt karakter farkında olmadan çok değerli bir arkadaşlığa adım atarlar.

trinkets

Smith, Amy Andelson ve Emily Meyer tarafından hazırlanan ve 7,1 IMDb puanına sahip olan dizi, ilk sezonunun ardından hemen 2. sezon onayını almıştı. Onay alan 2. sezon ise dizinin final sezonu olacak. Final sezonu olan bu yeni sezon, Netflix kütüphanesinde bugün yerini aldı.

İlk sezonu toplamda 10 bölümden oluşan dizinin 2. sezonu da yaklaşık 30 dakika uzunluğunda olan 10 bölümden oluşmakta. Dizinin en son yayımlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.