Atiye

Atiye 2. sezonundan ilk fragman

Netflix’in merak uyandıran Türk yapımı dizisi Atiye’nin 2. sezon çekimleri tamamlanmış ve 3. sezon çekimlerine de geçtiğimiz haftalarda başlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde 2. sezon tarihini duyuran Netflix, şimdi ise yeni sezonu merakla beklenen orijinal dizisi Atiye’nin 2. sezonundan ilk fragmanı paylaştı.

Atiye

Dizinin oyuncu kadrosunda; Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. sezonda ekibe dahil olan Senan Kara gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Atiye 2. sezon konusu

Netflix’in ikinci sezon için paylaştığı resmi özet şöyle: Tüm gerçekleriyle yüzleşip kendini kabul etmeyi öğrenen Atiye; istediği her şeyin mümkün olabileceğini ve insanın gücünün sınırsızlığını gördükten sonra, ölen kardeşi Cansu’yu geri istemiştir. Göbeklitepe’deki boyut kapısından geçerek kardeşinin hayatta olduğu bir olasılığa gider. Ancak bu olasılıkta hiçbir şey, alıştığı ve bildiği gibi değildir. Tanıdığı kimse Atiye’yi tanımamaktadır. Çünkü kardeşinin hala sağ olduğu bu yerde, Atiye ve hatta geldiği kapı olan Göbeklitepe bile hiç var olmamıştır. Daha önce kendi yoluna yürüyen Atiye, bu kez başkaları ve toplum için hareket etmeyi öğreniyor. Bu sezon, Atiye’nin kahramanlığının aşka ve insanlığa adanma hikayesi.

Atiye

Dizinin 3. sezonunda ise Atiye’nin soyunun izleri, izleyicileri Göbeklitepe’nin sırrına götürecek. Bu sır, dünyanın geleceğini belirleyecek. Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye ve Erhan ikilisini bu kez çok daha zorlu bir macera bekliyor. Geçmişlerine ait tüm sırlara sahip küçük bir kız çocuğu, beklenmedik bir şekilde hayatlarına girecek. Bu gizemli kızın rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan ikilisi, geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

10 Eylül 2020 tarihinde izleyicileri ile buluşacak olan 2. sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.