Powerpuff Girls

Powerpuff Girls canlı uyarlaması geliyor

1998-2005 yılları arasında Cartoon Network kanalında yayımlanan animasyon dizisi Powerpuff Girls’ün bir dizi uyarlaması geliyor. Bu yeni uyarlama, 2002 yılında hayata geçirilen animasyon filmi ve Cartoon Network’ün 2016’da başlattığı yeni serinin ardından yapılan 3. Powerpuff Girls uyarlaması olacak. Çizgi diziden farklı olarak canlı uyarlama şeklinde karşımıza çıkacak ayrıca Blossom, Bubbles ve Buttercup’ı 20’li yaşlarına kadar takip edecek.

Powerpuff Girls

Powerpuff Girls dizisinin konusu ne olacak?

Çizgi film, Profesör Utonium adlı bilim insanının, yaptığı bir karışıma yanlışlıkla “Kimyasal X” maddesi dökmesi sonucu ortaya çıkan ve süper güçler kazanan 3 kızı odağına alıyordu. Çizgi dizi boyunca kız kardeşler küçük çocuklardı ve Townsville belediye başkanı için dev canavarlarla savaşıyorlardı. Yetişkinler için tasarlanacak olan bu yeni versiyonda ise kızları anaokulu çağında görmeyeceğiz. Dizi, gençliklerini suçla mücadeleye kaptırdıkları için hayal kırıklığına uğramış olan kızların, yıllar sonra dünyanın onlara her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğu bir zamanda yeniden bir araya gelmelerini konu alacak.

Powerpuff Girls

CW kanalında yayımlanacak olan dizinin ne zaman hayata geçirileceği ve başrolünde hangi oyuncuların bulunacağı gibi detaylar şu an için belirsizliğini korusa da uyarlamanın senaryosunu; Diablo Cody ve Heather Regnier ikilisinin yazacağı açıklandı.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.