tom hiddleston the essex serpent

Tom Hiddleston, The Essex Serpent kadrosuna katıldı

İlk defa geçtiğimiz aylarda duyurulan The Essex Serpent filmin başrolü, Pride & Prejudice, The Imitation Game filmleri ve Pirates of the Caribbean serisi ile karşımıza çıkmış olan Keira Knightley olacaktı. Ancak oyuncu, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden filmin kadrosundan ayrılmıştı.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamalara göre Tom Hiddleston, Claire Danes ile beraber başrol olacak. Filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı ise belirsizliğini koruyor.

tom hiddleston the essex serpent

The Essex Serpent konusu

Dizi, adını da aldığı İngiltere’nin Essex şehrinde geçecek. Hikâye, kötü bir evlilikten kurtulan ve kocasından yeni ayrılmış Cora adlı bir karaktere yoğunlaşacak. Londra’da yaşayan Cora, yaşadıkları nedeniyle Essex şehrinin Aldwinter isimli küçük köyüne taşınacak. Taşındığı bu yeni köyde Cora, bazı hurafeler duymaya başlayacak. Bu hurafeler ise Essex Serpent isimli efsanevi bir yaratığın geri döndüğüne dair olacak. Dizinin çıkış tarihine dair bilgi ise henüz bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.