Benedict Cumberbatch, War Magician filminin başrolü olacak

benedict cumberbatch war magician

Sherlock Holmes ve Doctor Strange karakterleri ile tanınan Benedict Cumberbatch, yerni bir film projesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Colin Trevorrow filminde yer alacak oyuncu, şu anda Doctor Strange filminin çekimlerinde.

Çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da ne zaman izleyicilerin beğenisine sunulacağı bilinmeyen filmde Cumberbatch, filmde bir sihirbazı canlandıracak. Filmin yönetmenliğini, Jurassic World filmleriyle tanınan Colin Trevorrow üstlenecek. Nicholas Mariani, StudioCanal film şirketinin yapımcılığı eşliğinde War Magician’ın senaryosunu kaleme alıyor.

benedict cumberbatch war magician

War Magician konusu

Film, Britanyalı ilüzyonist Jasper Maskelyne’in yaşamına odaklanıyor. David Fisher’ın kitabından uyarlanacak olan filmde Maskelyne, II. Dünya Savaşı’nda “Çöl Tilkisi” lakabıyla tanınan Alman Mareşal Erwin Rommel’i sihirbazlıkla yenmesiyle tanınıyor. Maskelyne, Naziler’i yenmek için çeşitli göz yanılsamaları, hileler ve kamuflajlar kullanır. Ama tüm yardımları, itibarının zedelenmesini engelleyememiştir. Colin Trevorrow’un filme Maskelyne hakkında yapılan suçlamaları dahil edip etmeyeceği konusu merakla bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
love and monsters

Love and Monsters Netflix’e geliyor

Sonraki
tom hiddleston the essex serpent

Tom Hiddleston, The Essex Serpent kadrosuna katıldı