love and monsters

Netflix, Love and Monsters fragmanı yayımladı

Love and Monsters filmi ile ilgili geçtiğimiz aylarda yeni bir gelişme yaşanmıştı. Teen Wolf dizisi ile adını büyük kitlelere duyurmuş Maze Runner serisinde ve American Assassin filminde yer alan Dylan O’Brien‘ın başrol olarak yer aldığı filmin Netflix’e geleceğini öğrenmiştik. Bugün ise Netflix, filmin fragmanını yayımladı.

Netflix Türkiye’ye geleceği kesin olmayan filmin, geçtiğimiz saatlerde yapılan bir açıklama ile Türkiye’de de izleyicilere sunulacağı açıklandı. Film, 14 Nisan’da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

love and monsters

Love and Monsters konusu

Kıyamet sonrasında geçen filmin yönetmen koltuğunda Micheal Matthews otururken yapımcılığını da Shawn Levy ve Dan Cohen gibi isimler üstleniyor. Film, gerçekleşmiş bir kıyametten 7 yıl sonrasını konu ediniyor. Joel Dowson (Dylan O’Brien), yer altında kalarak hayatta kalmaya çalışmaktadır. Şans eseri bir şekilde, radyo frekansları sayesinde lisedeki aşkı Aimee (Jessica Henwick) ile iletişim kurar. Aimee’nin 80 mil ötede bir koloniyle yaşadığını öğrenen Joel, aşkı için tehlike dolu onca yolu aşıp sevgilisine ulaşmaya çalışacaktır.

Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.