James Bond

Tom Hardy, yeni James Bond oldu

Bilindiği üzere 2006 yılında ikonik İngiliz ajanı James Bond’u canlandırmaya başlayan ve günümüze kadar 007 rolünü başarıyla taşıyan İngiliz oyuncu Daniel Craig, “No Time to Die” filmi ile karaktere veda edecek. Bond’u canlandıran 6. kişi olan Daniel Craig‘in karaktere veda edeceği duyurulduğundan beri “Yeni James Bond kim olacak?” soruları etrafta dolanıyordu. Ayrıca yeni 007 için düşünülen birkaç oyuncu vardı.

James Bond

Idris Elba, Tom Hardy, James Norton, Tom Hiddleston ve Damien Lewis gibi isimlerin yeni Bond adayı olarak konuşulmasının yanı sıra bir kadının Bond’u canlandıracağı söylentileri de sık sık gündeme gelmişti. Hatta role talip olduğunu açıklayan son isimlerden biri de Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke olmuştu. Role aday  bir başka kadın oyuncu olarak Gillian Anderson’ın da adı geçiyordu.

Yeni James Bond kim oldu?

Geçtiğimiz saatlerde ise yeni James Bond’un seçildiğine dair iddialar çıktı. Söylentilere göre Tom Hardy, No Time To Die’dan sonra Daniel Craig’in yerini alacak bir sonraki Bond olarak rolü kaptı. Söylentilerin ne kadar doğru olduğu bilinmiyor çünkü henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı. Ancak Tom Hardy’nin yeni Bond olduğu söylentilerini duyan izleyiciler, şimdiden oyuncuyu Bond olarak benimsemiş durumda.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.