no time to die seyrederiz 1

No Time to Die filminden yeni fragman yayımlandı

Daniel Craig’in son kez James Bond karakterini canlandırdığı “No Time To Die” filminden yeni bir fragman yayımlandı. Metro-Goldwyn-Mayer ve Eon Productions ile birlikte yapılan 25. James Bond filmi No Time To Die, normalde 3 Nisan 2020 tarihinde vizyonda olacaktı. Ancak film, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelenmişti. Bugün ise merakla beklenen filmin hem vizyon tarihi açıklandı hem de yeni bir fragman yayımlandı. Merakla beklenen film, 13 Kasım 2020 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

No Time to Die

No Time to Die konusu

Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan, kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış kötü bir adamın peşine düşer. Ayrıca filmde, Bond’un dünyayı COVID-19 benzeri bir salgından kurtaracağı biliniyor.

Daha önce de belirtildiği gibi “No Time to Die”, Craig’in James Bond karakterine hayat verdiği son filmi olacak. Filmde Craig’e eşlik edecek oyuncular; Léa Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Ralph Fiennes,  Rory Kinnear, Lashana Lynch, Billy Magnussen’in, Jeffrey Wright ve Rami Malek olacak.

60 yıllık bir geçmişi olan serinin yeni filmi heyecanla bekleniyor. Filmin yeni fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.