Natsume.Yuujinchou

Natsume Yuujinchou animesinin yeni filmi geliyor

Yuki Midorikawa’nın doğaüstü gizem manga serisi Natsume Yuujinchou’nun (Natsume’s Book of Friends) 6 sezonluk anime uyarlaması ve ardından çıkarılan filminin yanına bir yenisi daha ekleniyor. Bir önceki film olan Natsume Yuujinchou: Utsusemi ni Musubu’nun (Natsume’s Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal World) Eylül 2018’de Japonya’da gösterime girmesinin üzerinden tam iki yıl geçti.

Natsume Yuujinchou

Geçtiğimiz gece Nico Nico live özel canlı yayın programında, “Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha” (Natsume Yuujinchou: The Waking Rock and the Strange Visitor) adında yeni bir filmin geleceği ve 2021 ilkbaharının başlarında Japonya’da sınırlı gösterime gireceği resmi olarak duyuruldu. Şu ana kadar toplam 6 sezonu ve bir de filmi bulunan anime serisinde, “Youkai” isimli varlıkları görebilen Natsume’nin etrafında geçen olaylar anlatılıyor. Her bölümde farklı bir olayın anlatılması seriyi izlerken hiç sıkmıyor ve içinizi ısıtıyor.

Çizimleri ve içeriği ile çok sevilen serinin yeni filmi, mangadaki “Ishi Okoshi” ve “Ayashiki Raihōsha” başlıklı iki hikayeyi anlatacak. Yeni film için özel bir görsel de yayımlandı.

Natsume Yuujinchou

İki ana karakterin seslendirme sanatçısı da açıklandı. Takashi Natsume karakterini ünlü ses aktörü Hiroshi Kamiya seslendirirken sevimli ve alkolik kedi Nyanko-sensei karakterini, Kazuhiko Inoue seslendirecek.

Natsume Yuujinchou

Manganın yazarı Yuki Midorikawa, Twitter hesabından paylaştığı bir görselle mutluluğunu paylaştı:

“Natsume Yuujinchou mangasının Ishi Okoshi ve Ayashiki Raihousha ciltleri, anime filmine uyarlanacak! Yönetmenlere, personel üyelerine, seslendirme sanatçılarına, katılan ve diziyi destekleyen herkese çok teşekkürler. Yeni animede Natsume ve diğerleriyle tekrar tanışacağız… Çok mutluyum!”

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.