ramo

Ramo 13. bölüm fragmanı yayımlandı

2020 yılının başında ilk bölümüyle Show Tv‘de yayımlanmaya başlayan Ramo, büyük bir heyecanla takip edilmeye devam ediyor. Koronavirüs pandemisinden  dolayı 11. bölümüyle sezon finali yapan dizi, geçtiğimiz gün 12. bölümüyle birlikte ekranlara geri döndü. Bölümün bitmesinin ardından da yeni bölüm fragmanı resmi Youtube sayfaları üzerinden paylaşıldı.

Senaryosu Yılmaz Şahin’e ait olan dizinin başrollerinde; Asi, Aşk ve Ceza gibi yapımlarda yer almış Murat Yıldırım ve Diriliş Ertuğrul ile tanınan Esra Bilgiç bulunuyor. Onlara ise İlker Aksum, Görkem Sevindik, Yiğit Özşener, İdil Fırat ve Cemre Baysel gibi isimler eşlik ediyor.

Ramo

Ramo 12. bölümde neler yaşandı?

Ramo’nun 12. bölümünde; Alpay’ın polise teslim olmasıyla Adana’da işler raydan çıkmıştır. Cihangir, işleri yola koyması için oğlu Taner’i Adana’ya gönderir. Acımasız bir adam olan Taner, babasının emirlerini yerine getirmek için Adana’da adeta bir savaş başlatır. Savaşın sonunda Süleyman ve Neco hayatını kaybeder. Adana’daki pürüzleri temizleyen Taner’in yeni planı ise işlediği bunca suçu Ramo’nun üzerine yıkmaktır. Ramo’nun beklemediği olaylar bundan sonra olacaktır. Ramo, Sibel’in şahitliğiyle otuz yıl hapse mahkum edilir. Sibel’in ihanetiyle yıkılan Ramo, hapisteki üçüncü yılında af söylentilerinin dolaşmasıyla dışarı çıkmanın planlarını yapmaya başlar. Ramo’nun suçu af kapsamında değildir ama kolları sıvar ve üç yıldır ilmik ilmik ördüğü büyük planını hayata geçirmeye başlar. Bütün bunları yaparken Ramo’nun iki hedefi vardır; birincisi, kendisine bu tuzağı kuranların saltanatına son vermek; ikincisi ise Sibel’e, ihanetinin hesabını sormaktır.

Dizinin 25 Eylül Cuma günü yayımlanacak yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.