Tom Hardy’nin başrolünde olduğu Capone filminin fragmanı yayımlandı

mm
al capon

Tom Hardy’nin Al Capone’u canlandırdığı Capone filminden fragman

Venom ve Bane gibi çizgi roman evreninin tanınmış kötülerini canlandıran başarılı İngiliz aktör Tom Hardy, şimdi de dünyaca ünlü mafya lideri Al Capone’u canlandıracak. Josh Trank’in yazıp yönettiği biyografik film Capone’dan ilk fragman geldi.

Tom Hardy’nin Al Capone‘u canlandırdığı film için nihayet bir dağıtımcıyla anlaşılması ile birlikte filmin izleyici ile buluşacağı tarih de belli oldu. Çekimleri 2018 yılında tamamlanan filmin haklarını satın alan Vertical Entertainment, filmi 12 Mayıs’ta VOD platformlarında yayınlayacak. Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bu bilgileri Twitter hesabından yaptığı paylaşımla doğrulayan Josh Trank, filmden ilk fragmanı da paylaştı.

Film sinema salonları için planlanmıştı ama önce filmin aksilikleri, sonra ertelemeleri ve şimdi de Koronavirüs salgını buna engel oldu. Filmin sinema salonlarının kapanması sebebiyle 12 Mayıs 2020 tarihinde prömiyer yapacağı ama direkt satışa mı çıkacağı, yoksa dijital yayım platformlarından birinde mi yer alacağı merak konusuydu. Bunun üzerine filmi 12 Mayıs 2020’de dijital platformlarda 2 günlüğüne kiralık olarak yayımlamaya karar veren yapımcılar, yaz aylarında filmi vizyona sokmayı düşünüyor.

Capone

Capone filminin konusu ve oyuncu kadrosu:

Başlarda Fonzo ismiyle projelendirilen film Chicago şehrini ve Amerika’yı kasıp kavuran mafya babası Al Capone’un hayatının bir kısmına odaklanıyor. 47 yaşına gelen ve bunama sorunuyla mücadele eden mafya liderinin, vergi kaçırma suçundan 10 yıllık hapishane sürecinin ardından, dışarı çıktıktan sonra akıl sağlığını yavaş yavaş yitirmesi ve geçmişiyle yüzleşmesini konu edecek filmin oyuncu kadrosunda Tom Hardy’nin yanı sıra, Kyle MacLachlan, Jack Lowden, Matt Dillon ve Linda Cartellini gibi isimler var. Filmin yönetmen koltuğunda ise bilim kurgu filmi Chronicle ve süper kahraman filmi Fantastic Four’un yönetmenliğini yapmasıyla tanınan Josh Trank bulunuyor. 2015 yapımı Fantastik Four’dan bu yana hiçbir projede bulunmamış olan Josh Trank’in yeni uzun metrajı epey konuşulacak gibi görünüyor.

12 Mayıs 2020’de VOD platformlarda online olarak satışa sunulacak olan Capone’dan yayımlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
IMG 20200507 162419

Bright’ın devam filmini Louis Leterrier yönetecek!

Sonraki
3222485

Tenet’in vizyon tarihi erteleniyor mu?