Tom Felton, Harry Potter hakkında konuştu

tom felton harry potter

İlk Harry Potter filminin izleyicilerle buluşmasının üzerinden yaklaşık 20 yıl geçti. Bu zamana kadar en sevilen film serilerinden biri olarak hala konuşulmaya devam ediliyor. Serinin geçmişini anlatan Fantastic Beats serisi de 3. filmine hazırlanıyor.

Tom Felton da 8 film boyunca Draco Malfoy karakterine can verdi. Film serisinde düşman gibi görünmüş olsa da gerçek hayatta oyuncularla iyi bir bağı olan Felton, herkesle iletişimde kalmaya çalıştığını ve dijital bir yıl dönümü kutlaması planladığını açıkladı.

harry potter

Tom Felton, Harry Potter yıl dönümü hakkında konuştu

Yakın zaman önce yaptı bir röportajda ünlü oyuncu, rol arkadaşlarının birçoğuyla hâlâ iletişim halinde olduğunu ve pandemi sırasında onları sanal olarak bir arada tutmanın bir yolunu bulmaya çalıştığını şu sözlerle ifade etti:

“Weasley ikizlerini geçen gün gördüm. Golf oynamak için dışarı çıktık. WhatsApp’ta her zaman diğer birçok adamla sohbet etmek ve onlarla iletişim halinde olmak ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmak güzeldi. Çünkü 14 Kasım, 19. yıl dönümü. Bu yüzden bir çeşit dijital kutlama planlıyorum. Başarıyı kutlamak için tüm eskileri bir araya getirmeye çalışıyorum.”

Tom Felton’ın da sözlerinden anlaşılacağı üzere, dijital bir kutlama gerçekleşebilir. Ama hala bu olay ile ilgili kesin bir bilgi yok.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
idris elba the harder they fall

The Harder They Fall çekimleri durduruldu

Sonraki
blacklist

The Blacklist 7. sezon ne zaman Netflix’e gelecek?