The Blacklist 7. sezon ne zaman Netflix’e gelecek?

blacklist

NBC’nin orijinal suç dizisi “The Blacklist”, oldukça sevilen bir dizi. Dizinin son sezonun Netflix Türkiye‘ye ne zaman geleceği ise merak ediliyor.

Dizi, dünyanın en çok arananlar listesinin en üstünde yer alan bir suçlu Raymond Reddington’ın (James Spader) yaşadıkları konu ediniyor. Red Reddington, yıllardır aranan bir suçludur ve bir gün kendi isteği ile FBI’a teslim olur. İşlediği suçlar nedeniyle de serbest kalması mümkün değildir. Raymond, hapis yatmak yerine FBI’a bir teklifte bulunur. Teklifine göre kendi özgürlüğü karşısında hazırladığı suçlular listesini verecek ve onların yakalanmasına yardım edecektir ancak bu teklifin yanında bir de şart koyar. FBI profilcisi Elizabeth Keen ile birlikte çalışmak. FBI teklifi kabul eder ve Red Reddington ile Elizabeth Keen suçluları yakalamaya başlar.

the blacklist

The Blacklist 7. sezon Netflix’e gelme tarihi

2013 yılında hayatımıza giren dizi, 3 Ocak 2019 tarihinde 6. sezonuyla karşımıza çıkmıştı. 2020’nin Mart ayında NBC üzerinden 7. sezonu ile birlikte izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni sezonun ne zaman Netflix’e geleceği ise merak konusu. 8. sezon onayını çoktan almış olan The Blacklist’in 7. sezonu, 15 Kasım 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
tom felton harry potter

Tom Felton, Harry Potter hakkında konuştu

Sonraki
aquaman

Aquaman, Netflix Türkiye’ye geliyor