The Harder They Fall çekimleri durduruldu

idris elba the harder they fall

Netflix’in yeni filmi “The Harder They Fall”, Koronavirüs nedeniyle çekimlerini durdurdu. Kadrodaki isimlerden birinin Koronavirüs testinin pozitif çıkması çekimlerin durdurulmasına sebep oldu.

Başrollerinde Idris Elba ve Regina King’in bulunduğu Western türündeki film, 5 haftadır New Mexico’da çekimlerine devam ediyordu. Setten alınan haberlere göre, birincil oyuncu kadrosundaki isimlerden hiçbirinin testi pozitif sonuçlanmadı.

Hollywood, oldukça sıkı prosedürlere sahip. Set, perşembe akşamı durduruldu. Dün ve bugün de set kapalıydı. Önümüzdeki hafta ekibin sete dönmesi beklense de çekimlerin ne zaman başlayacağı ile ilgili kesin bir tarih yok.

idris elba the harder they fall

“The Harder They Fall” konusu

Yönetmen koltuğunda Jeymes Samuel’in oturduğu filmin senaryosunu, yine Jeymes Samuel ve Boaz Yakin beraber kaleme aldı. Film, ailesini öldüren adamın hapisten çıkarıldığını keşfeden bir kanun kaçağını konu alıyor. Karakter, intikam arayışına çıkarken ona yardım etmek için bir çete kuruyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Idris Elba ve Regina King‘in dışında; Jonathan Majors, Zazie Beetz, LaKeith Stanfield ve Delroy Lindo gibi isimler de yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Outsider
mm

“The Outsider” 2. sezon onayını aldı

Sonraki
tom felton harry potter

Tom Felton, Harry Potter hakkında konuştu