Fantastic Beasts

Fantastic Beasts 3 çekimlerine başlandı

Harry Potter serisinin öncesini konu alan ve başrolünde Oscar ödüllü Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts serisinin yeni filmi merakla bekleniyor. Bugün ise ülkemizde “Fantastik Canavarlar” adı ile gösterilen serinin yeni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them 3’nin çekimlerine başlandı.

Fantastic Beasts

Aslında filmin çekimlerinin daha önce gerçekleştirilmesi gerekiyordu. Başlangıçta, senaryonun düzenlenmesi için prodüksiyon beklemeye alındı. Ardından film, Londra’da çekilmeye başlandı. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınının her alanda olduğu gibi sinema sektöründe de yarattığı engeller, çekimlerin bir kez daha ertelenmesine sebep olmuştu.

Şimdi ise filmin iki hafta önce çekimlerine başlandığı haberi, filmin yıldızı Eddie Redmayne tarafından duyuruldu. Aynı zamanda Redmayne, pandemi koşullarındaki sete yeni normal denilen düzenin hakim olduğunu, Warner Bros.’un oyuncu kadrosu ve ekibinin katı Koronavirüs protokolleri altında çalışıldığını belirtti.

Fantastic Beasts

Fantastic Beasts 3 ne zaman vizyona girecek?

Şu an için çekimleri gerçekleştirilen film için vizyon tarihi hala 12 Kasım 2021 olarak görünüyor. Yine de çekimlerin aylar sonrasına alınması, ertelenebileceği ihtimalini güçlendiriyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Eddie Redmayne, Johnny Depp, Katherine Waterston, Jude Law ve Ezra Miller gibi isimler yer alıyor. İlk iki filmi yöneten David Yates, 3. filmde de yönetmen koltuğunda oturuyor. Aynı zamanda J.K. Rowling de önceki iki macerada olduğu gibi filmin senaryosunu yazan isim olarak görev almış durumda.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.