My Hero Academia mangasına ara verildi

My Hero Academia

My Hero Academia mangası 1 hafta ara verdi

Kohei Horikoshi ve çalışanları salgının ışığı altında dijital bir sisteme geçecekler

Kōhei Horikoshi‘nin My Hero Academia mangasının resmi Twitter hesabı geçtiğimiz saatlerde yaptığı açıklamada, manganın Shueisha‘nın Haftalık Shonen Jump dergisinin 32. sayısında planlandığı gibi görünmeyeceğini duyurdu.

Derginin yayın bölümünden yapılan duyuru, yeni Koronavirüs hastalığının (COVID-19) etkilerinden ve Horikoshi ve personeline yönelik riski azaltmak için önlemler alması nedeniyle Horikoshi ve personelinin manga üzerinde dijital olarak çalışmaya geçtiklerini belirtti.

My Hero Academia

Horikoshi ve ekibi daha önce analog teknikler kullanarak manga üzerinde çalışmışlardı. Shueisha, prosedürlerdeki değişikliğe rağmen 32. ciltten hala yeni bir bölüm yayımlamayı planlamıştı ancak el yazması beklenenden daha uzun sürdü ve bu nedenle personel ve editoryal departman yeni bölümü ertelemeye karar verdi. Bir sonraki bölüm 20 Temmuz’da derginin 33. / 34. sayısında yer alacak.

Yani My Hero Academia manga serisinin okuyucuları için bir iyi haber ve kötü haber var. Kohei Horikoshi’nin mangasının, manga serisinin oluşturulması için Koronavirüs (COVID-19) salgını sonrasında tamamen dijital bir sisteme geçeceği açıklandı ancak bu hareket nedeniyle, bir sonraki bölümün Haftalık Shonen Jump’ın 13 Temmuz sayısında yayımlanan bir sonraki sayı 20 Temmuz’a ertelenecek.

Yazılan mesaj;

My Hero Academia, Haftalık Shonen Jump dergisinin 13 Temmuz’da yayımlanacak 32. sayısında görünmeyecek. Bunu dört gözle bekleyen okuyucular için çok üzgünüz. Yeni Koronavirüsten enfeksiyon riskini azaltmak için geleneksel bir analog çizim sisteminden dijital bir çizim sistemine geçiyoruz. Değişiklik nedeniyle, yazının tamamlanması çok zaman aldı ve yayınlamak zorlaştı, bu yüzden bu araya karar verdik. Bir sonraki sayı 20 Temmuz’da yayımlanacak olan birleşik 33. ve 34. sayıda olacak.

Toplam 4 sezonu ve iki filmi bulunan sevilen anime serisinin 5. sezon duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
stan lee marvel comics comicbookcom 1070074 1280x0 1

Stan Lee’nin karşımıza çıktığı Marvel filmleri

Sonraki
tesla

Ethan Hawke’lı Tesla filminden ilk fragman!