Tobey Maguire ve Andrew Garfield, Spider-Man 3’te olacak mı?

spider-man 3

Spider-Man 3 filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Marvel, bu zamana kadar 3 farklı Spider-Man serisine imza attı. İlk Örümcek Adam; 2002, 2004 ve 2007 yıllarında Tobey Maguire tarafından canlandırıldı. İkinci Örümcek Adam da 2012 ve 2014 yıllarından Andrew Garfield tarafından canlandırıldı. İzleyici ile buluşan üçüncü ve en yeni Örümcek Adam ise 2017 ve 2019 yılları arasında Tom Holland tarafından canlandırıldı.

17 Aralık 2020 tarihinde ise Tom Holland’ın 3. kez Peter Parker’a can vereceği film izleyici karşısına çıkacak. Ancak Spider-Man 3 filmi ile ilgili çok fazla teori bulunuyor.

spider-man 3 electro

3 Örümcek Adam, Spider-Man 3 filminde mi olacak?

Geçtiğimiz aylarda, Andrew Garfield’lı Spider-Man serisinde Electro rolüyle yer alan Jamie Foxx‘un yeni seride yer alacağını öğrenmiştik. Aynı rolle geri dönecek karakter, akılların karışmasına ve zaten bahsedilen paralel evrenler teorisinin desteklenmesine sebep olmuştu.

Geçtiğimiz saatlerde alınan haberlere göre de Tobey Maguire’nin Spider-Man evreninde bulunan kötü adam Doctor Octopus, Tom Holland’lı seriye dahil oldu.

doctor octopus spider-man 3

Bazı kaynaklar ise sadece kötü adamların değil, eski filmlerde de Örümcek Adam karakterine can veren isimlerin son filmde yer alacağını söylüyor. Hatta teoriler bununla da kısıtlı değil. İlk seride Kristen Dunst tarafından canlandırılan Mary Jane karakterinin ve ikinci seride Emma Sone’un canlandırdığı Gwen Stacy karakterinin geri döneceği konuşuluyor.

Emma Stone’un da şu an hamile olması, hayranlar tarafından çekimleri zorlayacak bir etken olarak görülüyor. Şimdilik herhangi bir kişi ya da kurum tarafından onaylanmamış olsa da bu teori, ilk defa bu kadar gerçeğe yakın görünüyor.

spider man 3

Spider-Man 3 konusu

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Peter Parker izlemiştik. Marvel patronu Kevin Peige’ye göre 3. filmde, “mahallemizin kahramanı Peter Parker” hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz Mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşısa da karşımıza çıkacak olan yeni karakter, biraz daha özgün olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Spider-Man 3

Alfred Molina, Doctor Octopus olarak Spider-Man 3’te yer alacak

Sonraki
saygı
mm

Saygı 2. sezon olacak mı?