tiny pretty things

Tiny Pretty Things ne zaman çıkacak?

Sona Charaipotra ve Dhonielle Clayton’ın aynı adlı romanından uyarlanan Tiny Pretty Things dizisi, kısa bir süre sonra Netflix platformundaki yerini alacak. Başrollerinde; Dumb and Dumber filminde yer alan Lauren Holly, Canadian Strain filminde bulunan Jess Salgueiro, The Next Step dizisinde bulunmuş Brennan Clost yer alıyor.

tiny pretty things

Tiny Pretty Things konusu

Dizi, Chicago şehrindeki elit bir bale akademisinde (Archer Bale Okulu) eğitim gören gençleri konu ediniyor. Farklı bölgelerden ve farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelen gençlerin yegane ortak noktası, dans etmeye olan tutkularıdır. Hayallerine ulaşmak için ailelerinden uzakta, oldukça disiplinli bir eğitim alan bu gençler için hayatta dans etmekten başka hiçbir alternatif yoktur. Başka hayalleri ya da planları olamaz. Bu eğitim esnasında ya mükemmele ulaşacaklardır ya da dans kariyerleri sona erecektir.

tiny pretty things

Tiny Pretty Things ne zaman çıkacak?

Yönetmen koltuğunda Michael MacLeannan’ı oturduğu dizinin senaryosunu da aynı isim kaleme alacak. Dizi, 14 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.