Don't Look Up

Timothée Chalamet’in Don’t Look Up filmindeki rolü açıklandı

Oyuncu kadrosu duyurulduğundan beri izleyiciler tarafından merakla beklenen Don’t Look Up filmi ile ilgili yeni detaylar açıklandı. Daha önce oyuncu kadrosu duyurulan ancak oyuncuların hangi roller ile karşımıza çıkacağı ilgili pek bir açıklanma yapılmayan filmde, Timoothe Chalamet’in rolü duyuruldu.

Yapılan açıklamaya göre Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve 2021 yılında Dune filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet, filmde bir kaykaycıya hayat verecek. Önümüzdeki hafta, Timothee Chalamet ve Jennifer Lawrence Boston’da bir kaykay sahnesi çekecek.

Don't Look Up

Don’t Look Up konusu

Senaryosunu Adam McKay’in üstlendiği komedi türündeki film, bir meteorun altı ay içinde Dünya’yı yok edeceğini öğrenen iki uzay bilimcinin hikâyesini mercek altına alıyor. İnsanları yaklaşan yıkıma karşı uyarmak isteyen bu iki uzay bilimci, kötü haberi duyurabilmek için basın turuna çıkar.

Don’t Look Up oyuncu kadrosu

Geçtiğimiz dönemde, Jennifer Lawrence ve Cate Blanchett’ın başrol olduğu filmin kadrosuna katılan isimler oldukça dikkat çekmişti.

Filmin oyuncu kadrosunda; çok fazla başarılı projeye imza atmış ve en sevilen aktörlerden biri olan Leonardo DiCaprio, Just Mercy filminde yer alan Rob Morgan, The Devil Wears Prada filminde yer alan Meryl Streep, Leonardo DiCaprio ile daha önce de The Wolf of Wall Street filminde beraber çalışmış Jonah Hill, En son Tenet filminde karşımıza çıkan ve Yesterday filminde rol alan Himesh Patel, Call Me by Your Name filmi ile adını büyük kitlelere duyuran ve 2021 yılında Dune filmi ile karşımıza çıkacak olan Timothée Chalamet, Friends dizisinin yıldızı Matthew Perry, Largo Winch serisinde başrol olan Tomer Sisley, ünlü rapçi Kid Cudi, ünlü şarkıcı Ariana Grande gibi isimler yer alacak.

Filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Filmin 2021 yılı içerisinde Netflix’te olması bekleniyor. Ancak önümüzdeki dönemde resmi bir tarihin açıklanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.