Ramo 30. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Ramo

2020 yılının başında ilk bölümüyle Show Tv‘de yayımlanmaya başlayan Ramo, büyük bir heyecanla takip edilmeye devam ediyor. Bugün ise dizinin 30. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden seyircilerin beğenisine sunuldu.

Senaryosu Yılmaz Şahin’e ait olan dizinin başrollerinde; ”Asi”, ”Aşk ve Ceza” gibi yapımlarda yer almış Murat Yıldırım ve ”Diriliş Ertuğrul” ile tanınan Esra Bilgiç bulunuyor. Onlara ise İlker Aksum, Görkem Sevindik, Yiğit Özşener, İdil Fırat ve Cemre Baysel gibi isimler eşlik ediyor.

Ramo

Ramo 29. bölümünde neler oldu?

Cihangir’in ölümü, İstanbul’daki bütün dengeleri alt üst etmiştir. Mazhar, Ramo’ya yardım ettiği için patronlarının karşısında büyük bir bedel ödemek zorunda kalmıştır. Bu sırada Vahim ise Ramo’yu ortadan kaldıracak olan planını devreye sokmuştur. Nehir’in eline Sibel’i yok edecek bir belge geçer. Bu işte Boran da Nehir’e yardım ediyordur.

Diğer yandan Sibel, düğünlerini Adana’da yapmaya karar verir. Aile İstanbul’dan ayrılmadan önce onun yapması gereken son bir şey kalmıştır. Serdengeçtiler ile harekete geçen Ramazan’ı büyük bir sürpriz bekliyordur.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Hükümsüz
mm

Hükümsüz 4. bölüm ne zaman?

Sonraki
Don't Look Up
mm

Timothée Chalamet’in Don’t Look Up filmindeki rolü açıklandı