50M2

50M2 dizisi yayımlandı

Daha önce “Hakan: Muhafız” ve “Atiye” ile fantastik macera türünde, Aşk 101 ile gençlik dizisi türünde adımlar atan Netflix, ülkemizin en sevilen türlerinden komediye giriş yapıyor. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, senarist Burak Aksak’ın ise Selçuk Aydemir’le birlikte yönetmen koltuğunda oturduğu 50M2 dizisi, geçtiğimiz dakikalarda Netflix’te yayımlandı. Dizi, 8 bölümden oluşuyor.

50M2

50M2 konusu

50m2, karanlık alemlerde nam salmış gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur.

Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri, onu yeni vefat etmiş terzi dükkanı sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Gölge, mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

Burak Aksak’ın hem kaleme aldığı hem de Selçuk Aydemir ile birlikte yönettiği dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım ve Tuncay Beyazıt gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.