2769762

Thor: Love and Thunder filminin çekimlerine başlanıyor

Dördüncü Thor filminin detayları sonunda açıklanıyor. Comic-Con 2019’da Thor’un dördüncü bir filmi olacağı açıklandığından beri ne oyuncular, ne de yönetmen Taika Waititi konuyla ilgili pek bir yorum yapmamıştı, ta ki geçtiğimiz hafta sonuna kadar.

Natalie Portman’ın Serena Williams ile yaptığı canlı Instagram yayınında söylediği üzere, 11 Şubat 2022’de vizyona girmesi planlanan Thor 4: Love and Thunder’ın çekimleri, 2021 yılının başında Avustralya’da başlayacak. Bunun üzerine Taika Waititi de durmadı ve senaryo ile ilgili detaylar açıkladı: Yaklaşık bir yıldır senaryo üzerine çalıştıklarını, şimdiye dek ortaya çıkan senaryonun ise çılgınca ve çok romantik olduğunu belirtti.

1920x1080 Lady Thor Love And Thunder 4k 2021 Laptop Full HD 1080P ...

Portman’ın can verdiği Jane Foster karakteri, dördüncü filmde “The Mighty Thor”, yani kısaca kadın Thor’a dönüşüyor. Karakterine atletik bir vücut ile hayat vermesi gereken Portman ise bu konuda da heyecanlıymış. Black Swan ile Oscar kazanan oyuncunun bu atletik vücuda ulaşmak ile ilgili çok zor zamanlardan geçeceğini sanmıyoruz.

Bir başka açıklanan detay ise, Christian Bale’ın kadroya Thor’un düşmanı olarak dahil olduğu. Henüz bu karakter ile ilgili detaylara pek hakim değiliz. Son olarak Taika Waititi’nin film ile ilgili ne kadar gaza geldiğini, böylece hayranların da boşuna heyecanlanmadığını “Bu film en büyük Thor filmi olacak.” gibi yorumlarından anlayabileceğimizi de söyleyelim.

11 Şubat 2022’de vizyonda olması beklenen film ile ilgili ve daha fazlası için takipte kalın!

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.