Marvel, Illuminati adlı bir Avengers projesi üzerinde çalışıyor

mm
Marvel

Marvel Sinematik Evreni, 2008 yılında vizyona giren ilk Iron Man filmiyle başladığında işlerin bu noktaya kadar geleceğini muhtemelen birçok kişi öngörememişti. Ancak Robert Downey Jr.‘ın hayat verdiği Iron Man o kadar başarılı oldu ki bu evrene 20’den fazla film dâhil oldu.

Iron Man’in, Endgame ile Marvel Sinematik Evreni’ne veda etmesi sonrası birçok hayran karakterin nasıl geri dönebileceğiyle ilgili teoriler üretti. Şimdi de Marvel’ın başındaki isim olan Kevin Feige ve çalışma arkadaşları, Marvel’a Iron Man’i tekrar geri döndürme şansı tanıyabilecek bir Avengers projesi üstünde çalışıyor.

Marvel

Bu projeye göre yeni Iron Man, tıpkı yeni Gamora ve yeni Loki gibi farklı bir zaman diliminden olabilir. Bu Iron Man, birçok yönden ilkiyle benzer olsa da aralarındaki ufak farklar yeni Stark’ı muhtemel bir düşmana dönüştürebilir. BGR’de yer alan habere göre çizgi romanlardan Secret Wars’un hikâyesi bunun için kullanılabilir ve Marvel’ın bu konu üzerinde çalıştığına dair söylentiler de bulunuyor. Tabii Secret Wars’un gün yüzüne çıkacağı ya da Iron Man’in bunun bir parçası olacağına dair kesin bir bilgi bulunmuyor.

Marvel’s Illuminati üzerinde çalışıyor. Şirket, proje geliştirmesinin erken aşamalarında bulunuyor ve Kevin Feige de yapımcı olarak listeleniyor. Şu an için hangi isimlerin yer alacağı ya da bunun bir film mi yoksa Disney+ dizisi mi olacağı bilinmiyor.

Olayın Illuminati kısmına gelecek olursak; Illuminati, asıl aksiyondan uzak, tabiri caizse perde arkasından gizli şekilde çalışan bir Avengers ekibi. Marvel, Secret Wars hikâyesi gerçeğe Illuminati’yi dönüşürse hayata geçirebilir. Ayrıca Stark’ın, Illuminati içerisinde yer alacağına dair de bir garanti bulunmuyor. En nihayetinde filmler, çizgi romanların birebir uyarlaması olarak aktarılmıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
2769762
mm

Thor: Love and Thunder filminin çekimlerine başlanıyor

Sonraki
Breaking Bad
mm

Breaking Bad 21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi