Atiye

Atiye 3. sezonundan yeni detaylar

Selma Ergeç, Atiye'nin kadrosuna dahil oldu ve dizinin 3. sezon hikayesi açıklandı!

Netflix’in merak uyandıran Türk yapımı Atiye’nin 3. sezon çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Yeni bölümleri heyecanla beklenen dizinin kadrosuna yeni oyuncular katıldığı duyuruldu ve dizinin 3. sezon konusu gün yüzüne çıktı.
Diziye yeni katılacak isimler Selma Ergeç ve Lara Tonka olacak. Sevilen oyuncu Selma Ergeç, Göbeklitepe’de gizemli bir cam ustası olan Umut karakteriyle izleyici ile buluşurken, çocuk oyuncu Lara Tonka ise Atiye ve Erhan’ın kaderlerini değiştirecek Aden karakterine hayat verecek. Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. sezonda kadroya dahil olan Senan Kara gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.
Atiye

Atiye 3. sezon konusu

Dizinin açıklanan 3. sezon konusu ise şu şekilde: Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye ve Erhan ikilisini şimdi çok daha zorlu bir macera bekliyor. Geçmişlerine ait tüm sırlara sahip küçük bir kız çocuğu beklenmedik bir şekilde hayatlarına girer. Bu gizemli kızın rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır. Dizinin 3. sezonunda Atiye’nin soyunun izleri, izleyicileri Göbeklitepe’nin sırrına götürecek ve bu sır dünyanın geleceğini belirleyecek.
Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Daha Fazla İçerik
friends
Friends özel bölüm çekimleri tamamlandı