The Witcher 2. sezon ne zaman?

the witcher

Oyun ve fantastik edebiyat dünyasının popüler isimlerinden olan The Witcher’ın dizi uyarlaması, geçtiğimiz yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye ulaşmıştı. Dizinin 2. sezon çekimleri de geçtiğimiz aylarda başlamıştı. Bu zamana kadar ekipteki 4 kişinin Koronavirüs testinin pozitif çıkması ile de sete 2 hafta verilmişti. Netflix’in en sevilen projelerinden biri olan dizinin yeni sezon çıkış tarihi de merak konusu.

the witcher

The Witcher konusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak kader, onun güçlü bir büyücüyle ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar. Bu saatten sonra üçü birlikte gitgide daha dengesiz bir hâle gelen bu dünyada yollarını bulmaya çalışacaklardır.

the witcher

The Witcher 2. sezon ne zaman çıkacak?

Başrolünde, şu sıralar adı Enola Holmes filmi ile anılan Henry Cavill‘ın bulunduğu dizi, daha ilk sezonu yayımlanmadan 2. sezon onayını almıştı. Dizinin 2021 yılının ilk yarısında izleyici ile buluşması beklenirken kesin bir tarih hâlâ bulunmamakta. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirürs salgını yüzünden de gecikmelerin olmasına olası gözüyle bakılıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
chilling adventures of sabrina

Chilling Adventures of Sabrina 4. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
firefly lane seyrederiz

Firefly Lane dizisinin fragmanı yayımlandı