Firefly Lane dizisinin fragmanı yayımlandı

firefly lane seyrederiz

Sevilen streaming platformu Netflix, bu sefer de dostluk temalı bir yapımla karşımıza çıkacak. Firefly Lane isimli dizi, Kristen Hannah’ın 2008 basımı aynı adlı romanından uyarlanıldı. Dizinin yeni tanıtım fragmanı ise geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Firefly Lane’in başrollerinde ”The Ugly Truth”, ”Grey’s Anatomy”, ”Suits” gibi yapımlarla tanıdığımız Katherine Heigl ve ”Scrubs”, ”How I Met Your Mother” gibi dizilerle ön plana çıkan Sarah Chalke bulunuyor. Dizinin yaratıcısı Maggie Friedman ayrıca senarist ve showrunner olarak da karşımıza çıkıyor. Ayrıca dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Heigl, Hannah, Stephanie Germain, Lee Rose gibi isimler de bulunuyor.

Firefly Lane

Firefly Lane dizisinin konusu

Dizi konu olarak, küçük yaşlarda tanışan ve 30 yıllık dostlukları boyunca her türlü zorluğu birlikte atlatan Tully (Katherine Heigh) ve Kate’in (Sarah Chalke) hikayesini işliyor. Beklenmedik bir ihanetin yaşanmasıyla birlikte iki karakterin yolları ayrılıyor ve ilişkilerinde yeni bir sayfa açılıyor.

Toplamda 10 bölümden oluşan romantik drama, fragmanda belirtildiğine göre 3 Şubat 2021 tarihinde Netflix arşivinde yerini alacak. Yayımlanan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the witcher

The Witcher 2. sezon ne zaman?

Sonraki
Çukur

Çukur 4. Sezon 14. bölüm fragmanı yayımlandı