Chilling Adventures of Sabrina 4. sezon fragmanı yayımlandı

chilling adventures of sabrina

1996-2003 seneleri arasında yayımlanan Sabrina dizisinden sonra Netflix’in daha karanlık bir uyarlama olarak geri getirdiği Chilling Adventures of Sabrina dizisinin 4. sezon resmi fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Fantezi, drama ve korku türlerindeki yeni uyarlama 2018 yılında hayatımıza girdi ve şimdiden 3 sezonuyla hayranların karşısına çıktı. Riverdale, Carrie, Supergirl gibi yapımların arkasındaki isim olan Roberto Aguirre-Sacasa tarafından yönetilen dizi, yeni tarzıyla da dikkat çekmişti.

cilling adventures of sabrina

Chilling Adventures of Sabrina 4. sezon ne zaman?

Netflix, geçtiğimiz ay yayımladığı bir tanıtım fragmanı ile 8 bölümden oluşacak 4. sezonun, 31 Aralık 2020 tarihinde izleyici ile buluşacağını açıklamıştı.

Archie Comics’in çizgi roman serisinden uyarlanan yapımda Sabrina Spellman karakterini; Carriers, Mad Men gibi dizilerden ve Omoide no Mânî, The Legend of Korra gibi yapımlardan hatırladığımız Kiernan Shipka canlandırıyor.

Dizide yer alan diğer oyuncular ise şu şekilde: Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Gavin Leatherwood, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Lachlan Watson, Michelle Gomez, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen ve Lachlan Watson.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Netflix
mm

Netflix, Türkiye’de ofis açıyor

Sonraki
the witcher

The Witcher 2. sezon ne zaman?