The Witcher 2. sezon çekimlerine başlandı

the witcher

Başrolünde Henry Cavill‘ın bulunduğu The Witcher dizisi, 20 Aralık 2019 tarihinde Netflix orijinal yapımı olarak yayımlandı. Dizi başta bir kitap olarak piyasaya sürüldü, topladığı beğeniler sayesinde bir video oyunununa uyarlandı. Son olarak ise dizi, Netflix tarafından 8 bölümlük bir dizi haline getirildi.

İlk sezonu izleyiciler tarafından oldukça beğenilen Netflix dizisinin, ikinci sezon onayını alması pek de uzun sürmedi. Normalde bu yılın şubat aylarında ekip sete çıkmıştı, set takvimine göre dizinin çekimleri 6 ayda tamamlanmalıydı. Koronavirüs yüzünden ertelenen birçok dizi ve film gibi The Witcher ikinci sezonu da ertelenmişti.

the witcher

Yapılan son haberlere göre dizinin çekimleri, 17 Ağustos’ta başlayacaktı. Ancak dizinin ikinci sezonunun ilk iki bölümünde yönetmenlik yapacak olan Stephen Surjik, bugün paylaştığı bir Instagram gönderisi ile çekimlerin bir hafta erken başladığını duyurdu. Stephen Surjik’in açıklaması dışında başka hiçbir kaynak resmi bir açıklamada bulunmadı.

The Witcher konusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak kader, onun güçlü bir büyücüyle ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar. Bu saatten sonra üçü birlikte gitgide daha dengesiz bir hâle gelen bu dünyada yollarını bulmaya çalışacaklardır.

Yeni gelişmelerden haberdar olmak ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
tenet

Tenet’ten yeni poster geldi

Sonraki
gintama

Gintama: The Final filminden tarih duyurusu!