Gintama: The Final filminden tarih duyurusu!

gintama

Yeni Gintama filmininin tarihi ve başlığı duyuruldu!

Gintama diğer animeler, filmler, manga yazarları, Japon siyasetçiler kendileri dahil herkes ve her şeyle dalga geçen harika bir absürd komedi animesi. Kısa bölümlü animelerin yanında uzun soluklu efsanelerden olan Gintama sadece komediyle kalmayıp her türlü duyguyu yaşatıyor. Naruto ve Bleach ile karşılaştırılmaması gerekiyor çünkü Gintama da her şey var. Aynı zamanda olay kurgusunun da diğer animelerden tamamen ayrı oluşuyla kendi tahtında uzun süredir oturmakta.

Warner Bros. Japonya bugün Hideaki Sorachi’nin Gintama mangasının yeni anime filmi için bir fragman yayımladı.

gintama

Gintama anime serisinin resmi web sitesi bugün, önümüzdeki yepyeni uzun metrajlı filmin başlığının Gintama: THE FINAL olduğunu açıkladı. Bu, serinin Gintama: The Movie (2010) ve Gintama: The Movie: The Final Chapter: Be Forever Yorozuya’dan (2013) sonraki üçüncü uzun metrajlı filmi olacak.

Ayrıca Gintama THE FINAL için karakter tasarımlarının tamamen yenileneceği de onaylandı. Gintama’nın yazarı Hideaki Sorachi, filmle tam işbirliği yapacak ve kendisi tarafından yeni çizilen ilk görsel 20 Ağustos’ta açıklanacak.

Üç ana karakter tarafından anlatılan 50 saniyelik fragman;

Fragman, Gintoki’nin yeni Koronavirüs (COVID-19) salgını sırasında evde kalmak zorunda kaldığı için işini yapamayacağından şikayet etmesiyle başlıyor ancak Kagura genellikle işini zaten yapmadığını söylüyor. Gintoki, mangadaki dövüş sahnelerini canlandırmak zorunda kalmanın çok fazla olduğu için evde kalmanın iyi bir şey olabileceğini söylüyor. Gintoki, işlerini yaparken maske takmaları gerektiğini söylediğinde, film posterinin maskeli Gintoki ve Kagura ile bir versiyonunu gösteriliyor ancak Shinpachi sadece iki tane olduğu için maskesiz kalıyor. Son saniyelerde filmin “bu sefer gerçek final” olacağı konusunda dalga geçiyorlar.

Yazar ve yönetmen Chizuru Miyawaki’nin mesajı:

“Bence bu film birçok yönden harika olacak. Hepimiz her şeyimizi vererek gece gündüz çok çalışıyoruz, böylece onu dört gözle bekleyen herkes sonuna kadar tadını çıkarabilsin. Umuyoruz ki sinemalarda tadını çıkararak izleyebilirsiniz ve dünyanın o zamana kadar onu size güvenle teslim edebileceğimiz bir yer olmasını umuyoruz… Neyse, film için tüm film şeridini çizmeyi bitirdim, bu yüzden henüz size bu konuda iyi bir şey söyleyemem.”

gintamaÇıkış tarihi 8 Ocak 2021 olarak açıklanan Gintama’nın son filmi ile ilgili gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
the witcher

The Witcher 2. sezon çekimlerine başlandı

Sonraki
mulan

Mulan filminden yeni bir fragman geldi