The Walking Dead

The Walking Dead filmi gerçekleşiyor

Andrew Lincoln, karakteri Rick Grimes’ın yer alması planlanan The Walking Dead filmi hakkında bir güncelleme yaptı. Bu ayın başlarında, uzun süredir devam eden dizinin 11. sezondan sonra sona ereceği duyurulmuştu. Ayrıca dizinin merakla beklenen 10. sezon finalinin, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi yaratmış olan Koronavirüs salgını nedeni ile 4 Ekim 2020 tarihinde yayımlanacağını da biliyoruz.

The Walking Dead

The Walking Dead spinoff’u geliyor

2018 yılında uzun süredir devam eden diziden ayrılan Andrew Lincoln, eski karakterinin yer aldığı bir Walking Dead spin-off’unun çalışmalarda olduğunu söyledi. Ayrıca Lincoln, son zamanlarda kendisinden rolünü tekrar etmesini isteyen bir hayranından sonra ne kadar etkilendiğini açıkladı. Lincoln, bu açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Tek duyduğum, ‘Geri dön Rick’ oldu. Çok dokunaklıydı. Döndüm ve sadece ‘Üzerinde çalışıyoruz.’ dedim. İşte size de cevabım bu, üzerinde çalışıyoruz. “

Şu an için Daryl Dixon ve Carol Peletier‘e odaklanan başlıksız bir TV projesi ile birlikte birkaç yan projeye de yeşil ışık yakılıyor. Bu yeni The Walking Dead projeleri için ise 2023 yılı hedefleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.