the devil's advocate

The Devil’s Advocate, Netflix Türkiye’ye geliyor

Aynı isimli romandan uyarlanan 1997 yapımı The Devil’s Advocate, Netflix Türkiye’ye geliyor. Kadrosuyla ve sıradışı konusuyla büyük bir kitle tarafından sevilen ve kült olmuş filme, 1 Ekim itibariyle Netflix arşivinden ulaşabileceğiz.

Taylor Hackword’un yönettiği film; Al Pacino, Keanu Reeves ve Charlize Theron gibi ünlü isimleri bir araya getiriyor. Hatta filmin kadrosu tam belli olmadan önce Keanu Reeves’in, Al Pacino’nun da kadroda bulunması için bütçesinin bir kısmından vazgeçtiği biliniyor. The Devil’s Advocate’te Al Pacino, Reeves ve Theron’a; Connie Nielsen, Craig T. Nelson, Judith Ivey ve Tamara Tunis gibi isimler eşlik ediyor.

The Devil's Advocate

The Devil’s Advocate konusu

Film, başarılı bir avukat olan Kevin Lomax’ın (Keanu Reeves), zengin iş adamı John Milton (Al Pacino) ile tanıştıktan sonra garipleşen hayatını konu alıyor. Avukat Kevin Lomax, işinde başarılı olmayı o kadar ciddiye alır ki müvekkillerinin suçlu olduğunu bilse dahi onları adaletin elinden kurtarmayı başarır. John Milton adında zengin bir iş adamı ile tanıştıktan sonra New York’a yerleşir. New York’a yerleştikten sonra eşinin yaşadığı psikolojik sorunlar, avukat Lomax’ın da bazı gerçeklere ulaşmasını sağlayacaktır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.