the umbrella academy

The Umbrella Academy 3. sezon onayı aldı

Gerard Way ve Gabriel Bá tarafından yaratılan ve aynı adlı Dark Horse Comics çizgi romanından uyarlanan The Umbrella Academy dizisi, üçüncü sezon onayını aldı. Dizinin ilk sezonu, yayımlandığı ilk dört haftasında 45 milyon izlenerek Netflix’in o dönemde en çok izlenen dizilerinden biri olmuştu. Ardından geçtiğimiz aylarda 2. sezonu ile platforma gelmiş ve yine büyük bir ilgi görmüştü. Bugün ise Netflix, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile dizinin 3. sezonunun gerçekleşeceğini açıklandı.

The Umbrella Academy konusu

1 Ekim 1989 tarihinde; dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir olay gerçekleşir ve dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın, süper güçleri olan 43 bebek dünyaya getirir. Bir kısmı terk edilen ve bir kısmı ise ölen bu bebeklerden 7 tanesi zengin bir girişimci olan Sir Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir. Yıllar sonra, babalarının ölümünün ardından tekrar bir araya gelen bu 7 kardeş, dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışır.

the umbrella academy

Kadrosunda; Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min’in bulunduğu dizinin 2. sezonunda oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood dahil olmuştu. 3. sezon kadrosunda bir değişiklik olup olmayacağı ve 3. sezon tarihi ise henüz belli değil. Ancak Netflix’in önümüzdeki dönemde dizi ile ilgili yeni detaylar vermesi bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.