Barbarians

Barbarians 2. sezonu geliyor

23 Ekim’de izleyici karşısına çıkmış olan Barbarians dizisi, yayımlandığı günden beri Netflix Türkiye’nin Top 10 listesindeki yerini koruyor. Seyirciler tarafından ilgi ile karşılanan dizinin yeni bir sezonunun gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu.

“Barbarians” 2. sezon olacak mı?

Dizi, henüz çok kısa bir süredir Netflix kütüphanesinde olmasına rağmen çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Bugün Netflix, dizinin 2. sezon onayı aldığını ve yeni bir sezon için hazırlıklara başlandığını duyurdu. 2. sezon haberi, platformun resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile duyuruldu.

Dizinin başrollerinde; Laurence Rupp, Bernhard Schütz, Jeanne Goursaud ve David Schütter gibi birçok önemli isim yer alıyor.

“Barbarians” konusu

Jan Martin Scharf ve Arne Nolting tarafından yaratılan dizi, Roma İmparatorluğu ile Germenler arasında geçen Varus Savaşı’nı konu alıyor. Dizi, kendisini yetiştiren güçlü imparatorluk ve asıl kabilesi arasında kalan Romalı bir subayın sadakat konusunda yaşadığı tereddüt ile epik bir tarihi mücadeleyi mercek altına alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.