The Umbrella Academy 2. sezon fragmanı yayımlandı!

mm
Netflix

Netflix’in popüler süper kahraman temalı dizisi The Umbrella Academy’nin 2. sezon fragmanı yayımlandı.

Gerard Way ve Gabriel Bá tarafından yaratılan ve aynı adlı Dark Horse Comics çizgi romanından uyarlanan The Umbrella Academy dizisi ikinci sezonunda 10 bölüm halinde izleyici karşısına çıkacak. İlk sezonunun yayımlandığı ilk dört haftasında 45 milyon izlenerek Netflix’in o dönemde en çok izlenen dizilerinden biri olan The Umbrella Academy dizisi, kısa sürede Netflix’ten 2. sezon onayı da almıştı.

Şimdi ise 2. sezon çekimlerinin geçtiğimiz yaz aylarında Toronto’da yapıldığı ve 31 Temmuz tarihinde Neftlix üzerinden yayımlanacak olan dizinin 2. sezon fragmanı yayımlandı.

the umbrella academy

The Umbrella Academy konusu:

1 Ekim 1989 tarihinde dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir olay gerçekleşir ve dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın süper güçleri olan 43 bebek dünyaya getirir. Bir kısmı terk edilen ve bir kısmı ise ölen bu bebeklerden 7 tanesi zengin bir girişimci olan Sir Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir. Yıllar sonra babalarının ölümünün ardından tekrar bir araya gelen bu 7 kardeş dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışır.

Kadrosunda Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min’in bulunduğu dizinin 2. sezonunda oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood dahil olacak.

31 Temmuz’da ekranlara geri dönecek olan The Umbrella Academy dizisinin 2. sezonundan yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
BluTV

İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikâyesi, BluTV’nin ilk orijinal filmi

Sonraki
Dylan O'Brien

Dylan O’Brien, Oscar ödüllü Peter Farrelly’nin yeni filminde rol alacak!